بنر فرمول یک

معرفی مرکز توسعه کسب و کار

ما در مرکز توسعه کسب‌وکار نویان به دنبال مراحل پیش‌رشد و رشد مرسوم در دانشگاه‌ها و یا فرایند کاری شتاب‌دهنده‌ها نیستیم؛ هر چند مراکز رشد و شتاب‌دهنده‌ها دارای مزایای زیاد و معایب متعددی در کشور می‌باشند. نویان‌تیم به دنبال فرایندی بسیار چابک و سریع برای تبدیل یک ایده پالایش شده منطبق بر دو رکن اساسی قابلیت بازاریابی و قابلیت سرمایه گذاری است که این ارکان به راحتی در مراکز رشد و شتاب‌دهنده ها در دسترس نیستند.

ماموریت ما در مرکز توسعه کسب‌وکار، شناسایی یک حوزه کاری بسیار مهیج طبق فاکتورهای ارزیابی شرکت، تمرکز بر آن حوزه و رشد سریع آن می‌باشد تا در اسرع وقت تبدیل به یک کسب‌وکار کوچک گردد. در این صورت است که می‌توانیم سهمی در اقتصاد ملی داشته باشیم.

لذا نویان‌تیم تصمیم گرفت تا مرکز توسعه کسب‌وکار خود را با تمرکز بر تلفیق حوزه‌های مدیریتی و فناوری اطلاعات، راه اندازی نماید. لذا این مرکز تحت عنوان "مرکز توسعه کسب‌وکار نویان" رسما کار خود را از تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ آغاز نموده است. تمرکز فعالیت این مرکز بر حول ایده‌های داخلی شرکت می‌باشد و به دنبال تنوع و رشد افسارگسیخته نیستیم. در صورت موفقیت آمیز بودن فعالیت‌های این مرکز، راهبرد و سیاست‌های ویژه‌ای برا توسعه مرکز در نظر گرفته خواهد شد.

 

تاجرشو
تاجرشو

مدرسه اینترنتی تاجرشو توسط شرکت اندیشه سازان راهبردی نویان و با سرمایه گذاری بنیاد نخبگان سعیدی(دانشگاه کاشان) تاسیس گردید تا مبانی و مفاهیم بازاریابی را به صورت تئوری و عملیاتی به کودکان و نوجوانان آموزش دهد.

برمه
برمه

برمه که حاصل همکاری مشترک شرکت اندیشه سازان راهبردی نویان و خیریه مهرآوران(هیات حسینی نخل کاشان) می‌باشد در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و با هدف توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش خیریه در خرداد ماه سال 1398 آغاز به کار کرد. برمه هم اکنون به‌عنوان تنها سایت سفارش اینترنتی غذای خانگی در شهر کاشان فعالیت می کند.