یک شنبه 28 مهر 1398
مالک دویچه تلکام  بزرگترین شرکت مخابرات در اروپا کیست؟

مالک دویچه تلکام بزرگترین شرکت مخابرات در اروپا کیست؟

زندگینامه تیموته هاتگز، کارآفرینی موفق؛ او ۱۸ سپتامبر ۱۹۶۲ در شهر سولینگان آلمان در شمال ایالت وستفالن به دنیا آمد. پدرش مهندس بود و سه فرزند داشت. او به مدرسه آگوست دیک در سولینگان، یکی از چهار مدرسه ورزشی آنجا (مشابه مدارس گرامر انتخابی) رفت. آقای هاتگز دوره مدیریت بازرگانی را در دانشگاه کلن گذراند. پس از طی دوره تحصیلی، سه سال در یک شرکت مشاوره به عنوان مدیر پروژه مشغول به کار شد.

اقدامات مهم تیموته و شروع به کار رسمی در تلکام

او در اواخر سال ۱۹۹۲، به گروه VIAG در مونیخ ملحق گردید. وی در سال ۱۹۹۷ عضو هیئت مدیره شد. در ادامه مدیر برنامه‌ریزی شرکت‌های زیر گروه VIAG شده و باعث ادغام آن‌ها گردید. ایشان به عنوان مدیر پروژه در ادغام VIAG AG و VEBA AG نقش اساسی ایفا کرد تا E.on AG شکل بگیرد. و این امر در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۰۰ عملی شد.

آقای هاتگز از سال ۲۰۰۰ تا پایان ۲۰۰۴، پس از اجرای موفقیت آمیز برنامه‌های مختلف کاهش هزینه در بخش T-Home و شرکت‌های تابعه ارتباطات سیار اروپا، مسئولیت ارتقاء و بهره‌وری در کل گروه را پذیرفت. او به عنوان مدیر بخش‌های مالی و کنترل شرکت T-Mobile انتخاب گردید. از سال ۲۰۰۵ به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت بین المللی T-Mobile هدایت عملیات در اروپا را بر عهده گرفت.

T-HOME، از بزرگترین اپراتورهای تلفن همراه جهان

هاتگز از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ عضو هیئت مدیره واحد T-Home بود. در این سمت، وی مسئولیت مشاغل شبکه ثابت و همچنین فروش و خدمات یکپارچه در آلمان را بر عهده داشت. T-Home، از نظر مشتریان جدید DSL، رهبر بازار شد و خدمات تلویزیونی اینترنتی خود را با نام Entertain در یک بازار انبوه توسعه داد و در عین حال سودآوری خود را نیز تثبیت کرد.

از سال ۲۰۰۹ تا زمان انتصاب وی به عنوان مدیرعامل، عضو هیئت مدیره گروه امور مالی و کنترل بود. آقای هاتگز مدیر اجرایی (مدیر عامل) شرکت Deutsche Telekom AG از ژانویه سال ۲۰۱۴ تا به حال است.

استراتژی Telekom از زبان تیموته هاتگز

این استراتژی Telekom است که " پیشرو در تجربه مشتری و در فناوری باشد و در نهایت منجر به بهره‌وری در کسب‌وکار شود".

 با این آرزوها، Telekom درصدد رشد بیشتر است. ما بیش از یک شرکت زیرساخت هستیم. ما یک همکار قابل اعتماد در دنیای دیجیتال به طور فزاینده‌ای هستیم. در خانه و محل کار، در هر مکان و در هر زمان. آسان‌تر کردن زندگی برای مردم و غنی‌سازی آن برای دراز مدت، این نتیجه کاری است که ما انجام می‌دهیم. ما همه را به فرصت‌های امروزی وصل می‌کنیم.

به همین ترتیب، هدف رهبری دویچه Telekom، شامل سه بعد می شود:

- منجر به تجربه مشتری

- منجر به فناوری

- منجر به بهره‌وری در کسب‌وکار

هدف ما در این رهبری شامل موارد زیر است:

یک اتصال و خدمات عالی

ما می‌خواهیم تجربه ارتباطات بی‌سیم و مستقل از راه دور را به مشتریان خود ارائه دهیم. برای این کار، ما به مشتریان خود اتصال تلفن ثابت و تلفن همراه و همچنین سایر خدمات از جمله تلویزیون و محصولات خانگی هوشمند از یک منبع واحد را ارائه می‌دهیم.

به عنوان ارائه دهنده حق بیمه(گارانتی) و خدمات بی‌عیب و نقص، مشتری ما را از رقبا جدا می‌کند. برای اطمینان از این امر، ما به بهبود کیفیت خدمات خود توجه داریم.

شبکه‌های یکپارچه گیگابایتی

پایه و اساس شعار شرکت تلکام "زندگی برای به اشتراک‌گذاری" است. دویچه Telekom می‌خواهد بهترین شبکه و سریع‌ترین اتصال‌ها را همیشه به مشتریان ارائه دهد، به گونه‌ای که آنها نگران این فناوری نباشند؛ هدف این است، هنگامی که از تلفن‌های هوشمند، لپ تاپ، تبلت یا سایر دستگاه‌ها استفاده می‌کنند، دسترسی یکپارچه ارائه شود. برای دستیابی به این هدف، دویچه Telekom سال‌ها سرمایه گذاری زیادی کرده است، خصوصاً در گسترش فیبر نوری و بهترین شبکه تلفن همراه.

راه‌حل‌ها ICT ایمن و IOT بزرگ

شرکت‌های تلکام، هم به صورت محلی و هم در سطح جهان عمل می‌کنند. Telekom، با واحد تجاری T-Security، در حال حاضر پرتفو کامل از مهمترین خدمات امنیتی را ارائه

می‌دهد.Telekom ، برای موفقیت در این زمینه‌ها، به سرمایه‌گذاری برای رشد خود ادامه خواهد داد.

ما با انباشت سرمایه و کارآمدتر کردن آن در سایر بخش‌ها، راه را برای این کار توسعه می‌دهیم. این یکی از دلایلی است که ما می‌خواهیم Telekom را ساده، دیجیتالی و سریع کنیم.

دویچه Telekom یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه ارتباطات یکپارچه در جهان است و حدود ۱۷۸ میلیون مشتری تلفن همراه، ۲۸ میلیون خط شبکه ثابت و ۲۰ میلیون خط باند پهن دارد.

منبع: مجله نویان تیم، برگرفته از سایت شرکت تلکام

پدید‌آورنده: سید محمد حسام

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی :

:.:نظرات کاربران:.:

کد امنیتی